Vacature Bestuurslid vrijwilligersportefeuille

Avatar

Vereniging van Ouders van Couveusekinderen (VOC)

De VOC telt zo’n 120 vrijwilligers, in diverse functies en verdeeld over het land. We hebben vrijwilligers voor informatievoorziening en lotgenotencontact in ziekenhuizen, er is een werkgroep voor Wereld Prematuren Dag, we geven gastlessen, zijn aanwezig op symposiums etcetera. Ook werken er vrijwilligers aan onze website en social media en dragen we bij aan wetenschappenlijk onderzoek.

Achtergrond VOC-bestuur

Het bestuur bestaat uit 7 leden. De taken van het bestuur zijn toegespitst op beleidsbepaling. Het bestuur legt verantwoording van het gevoerde beleid af aan de algemene ledenvergadering waar zij proberen voltallig aanwezig te zijn.

De bestuursleden zijn:

 • Ilona Jochems, voorzitter;
 • Giulia Maas, penningmeester;
 • Tom Ponje, secretaris;
 • Marijn Vermeulen, Wetenschappelijk Onderzoek;
 • Wimar Bolhuis, Wetenschappelijk Onderzoek & Belangenbehartiging;
 • Laura de Rijke, Marketing en Communicatie;
 • Vacant – Vrijwilligers.

Functieprofiel Bestuurslid vrijwilligersportefeuille

Je bent onderdeel van het bestuur en de schakel tussen bestuur en de vrijwilligerscoördinator.

 • Deelnemen aan bestuursoverleg. Het ritme is 2 maal via Skype, 1 maal in persoon in Rotterdam;
 • Meedenken bij (nieuwe) vrijwilligersprojecten. Zoals bijvoorbeeld de organisatie van de vrijwilligersdag, introductiebijeenkomsten, de toerusting voor vrijwilligers etcetera;
 • Je bent jaarlijks aanwezig bij de Algemene Ledenvergadering (ALV), 2 maal per jaar bij introductiebijeenkomst voor nieuwe vrijwilligers en 1 maal per jaar bij de vrijwilligersdag;
 • Overleg met de vrijwilligerscoördinator (1 keer per maand via telefoon of Skype).

Kom jij ons team versterken?

Ben jij betrokken, communicatief vaardig en kun je goed overzicht houden? Vind jij het leuk om andere vrijwilligers te helpen het beste uit zichzelf te halen? En ben je gemiddeld 4 uur per week beschikbaar? Reageer dan direct via onderstaand formulier of mail onze vrijwilligerscoördinator Carolien van Maren op vrijwilligers@couveuseouders.nl.

Reacties

reacties

Voor ouders

Heb je of krijg je binnenkort een kindje dat op afdeling Neonatologie of een NICU wordt opgenomen? Je staat er niet alleen voor!

lees meer

Voor familie en vrienden

Een kraamvisite in het ziekenhuis gaat anders dan je gewend bent. We geven je graag wat tips en kadoideeën.

lees meer

Voor professionals

We bundelen onze krachten met zorgverleners in het Neokeurmerk. Hiermee maakt je ziekenhuis of afdeling inzichtelijk hoe hoog de kwaliteit van zorg is. Bezoek de speciale website voor meer informatie.

lees meer
Donatiebedrag in €:
0